Delen     Populaire blogs     Volgende blog Ľ
Blog maken     Inloggen
_
_
Cookies op 50plusser.nl

50plusser maakt gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken. 50plusser gebruikt functionele en analytische cookies om u een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen tracking cookies om u gepersonaliseerde advertenties te tonen en om buiten de website van 50plusser relevante aanbiedingen van 50plusser te doen. Ook worden er tracking cookies geplaatst door social media-netwerken.
Door op Akkoord te klikken gaat u hiermee akkoord.

Akkoord


Klik hier voor meer informatie.

_
Home__Weblog__Prikbord__Fotoblog__Videoblog__Foto's__Links__Gastenboek__Vrienden__Zoeken__Tip__Login
_

Welkom op mijn Weblog


CD van de Week - Die jungen Waldensteiner



Mijn Profiel

Nees
Ik ben nu offline

• Mijn profiel
• Privť bericht sturen
• Als vriend toevoegen

Toevoegen als weblog vriend






Zoeken in Google
_



CategorieŽn Overzicht




Laatste Weblog artikelen

2019 Hitparade Week 25
15 juni 2019 00:45

2019 Hitparade week 24
08 juni 2019 00:54

Urkunde Week 23 - 2019
08 juni 2019 00:51

2019 Recept week 24
08 juni 2019 00:43

2019 - Week 22 - 23
03 juni 2019 17:00




Fotoboeken


April 2009 (52)
_
2014 - Maart (76)
_

Gauderfest optocht (35)
_
Mei 2008 (34)
_

December 2013 (52)
_
2013 Januari (61)
_






Weblog Vrienden


Nog geen weblog vrienden toegevoegd.



Gastenboek berichten

Andrea Schön
04 mei 2019 10:54
_
Hallo, vielen Dank für Euere Unterstützung. Top 3 in eueren Charts finde ich super. Hoi, heel erg bedankt voor jullie steund. Ik vindt dat super top 3 . Dank je wel. LG Andrea

Andreas Schießl
27 maart 2019 10:14
_
Wolfsegger - Des is Bayern https://www.youtube.com/watch?v=CLb_Z0_gNkQ&feature=share Hört mal rein unt sagt mir wie es euch gefällt.

Juergen
05 maart 2019 19:52
_
Franz Lippert, Mein Herz schlägt nur für Country




Watskeburt Op 50plusser.nl

Door aard om 05:40
_
Aard Online

Door Annemarie. om 05:24
_
Annemarie. Online

Door Slagge om 05:08
_
Slagge is vandaag Jarig

Door Starlight om 05:08
_
Starlight is vandaag Jarig

Door Morse64 om 05:08
_
Morse64 is vandaag Jarig

Door ldrug166 om 05:08
_
Ldrug166 is vandaag Jarig

Door margovyent om 05:08
_
Margovyent is vandaag Jarig

Door lukashidding1945 om 05:08
_
Lukashidding1945 is vandaag Jarig





_

Andere artikelen



Weihnachtsmärkte



Laat je betoveren door de mooiste Weihnachstmarken


Besondere Weihnachtsmärkte


Adventmarkt auf Gut Aiderbichl in Henndorf bei Salzburg 19.11.2011 - 09.01.2012
Altwiener Christkindlmarkt auf der Freyung Wien 18.11.2011 - 23.12.2011
Kufstein Stadtpark Kufstein 25.11.-11.12.2011 + 16.12.-22.12.2011
Dornbirner Christkindlmarkt 25.11.-23.12.2011
Zwettler Advent 12.11.-20.12.2011
Weihnachtsdorf Maria-Theresien Platz in Wien 16.11.-24.12.2011
Adventmarkt vor der Karlskirche in Wien 18.11.-23.12.2011
Mariazell 25.11.-18.12.2011
Passauer Christkindlmarkt 25.11.-23.12.2011
Adventmarkt im Schlüsselamt Krems 13.10.-24.12.2011
Adventstadt Leoben 25.11.-23.12.2011
Stern Advent Markt in Salzburg 19.11.-23.12.2011
Original Halleiner Weihnachtsmarkt 18.11.-27.12.2011
Weihnachtsmarkt am Stille-Nacht-Platz in Oberndorf bei Salzburg 19.11.-24.12.2011
Veldener Advent 25.11.-28.12.2011
Christbaumwald im Millstätter See 24.11.2011-02.01.2012
Spittaler Christkindlmarkt in Kärnten 26.11.-24.12.2011
Rust- Mooslechners Weihnachtsmarkt im Bürgerhaus in Burgenland 18.11.-20.12.2011


Traditionelle Weihnachtsmärkte


Kitzbüheler Christkindlmarkt 25.11.-23-12-2011
Schladminger Adventmarkt 02.12.-23.12.2011
Bozener Weihnachtsmarkt 24.11.-23.12.2011
Brixener Weihnachtsmarkt 25.12.2011 - 06.01.2012
Weihnachtsmarkt Seefeld 26.11.2011 - 18.12.2011
Adventmarkt Hall 25.11.2011 - 24.12.2011
Adventmarkt in der Imster Innenstadt 25.11.2011 - 23.12.2011
Lienzer Adventmarkt 25.11.2011 - 24.12.2011
Schwazer Adventmarkt in der Silberregion Karwendel 26.11.2011 - 24.12.2011
Hohenemser Christkindlmarkt in Vorarlberg 24.11.2011-24.12.2011
Adventmarkt St. Leonhard in Salzburg 26.11-18.12.2011
Bergadvent im Großarltal in Salzburg 25.11.-18.12.2011
Klagenfurter Christkindlmarkt auf dem neuen Platz 19.11.-24.12.2011
Bad Sauerbrunn - Christbaumdorf in Burgenland 26.11.-18.12.2011


Die größten Weihnachtsmärkte


Wiener Christkindlmarkt am Rathausplatz 12.11.2011 - 24.12.2011
Nürnberger Christkindlesmarkt 25.11.2011 - 24.12.2011
Christkindlmarkt am Grazer Hauptplatz 18.11.2011 - 24.12.2011
Meraner Advent 24.11.2011 - 06.01.2012
Bregenzer Weihnachtszauber 18.11.2011 - 23.12.2011


Geheimtipps


Panorama Christkindlmarkt Hungerburg Innsbruck 25.11. - 18.12.2011
Pöggstall Niederösterreich 20.11-24.12.2011
Wonderland am Mariahilferplatz in Graz 18.11.2011 - 23.12.2011
Adventmarkt in St. Wolfgang 20.12.-23.12.2011 + 26.12.-31.12.2011
Adventmarkt in St. Gilgen 20.12.-23.12.2011 + 26.12.-31.12.2011
Adventmarkt in Strobl 20.12.-23.12.2011 + 26.12.-31.12.2011
Weihnachtsmarkt am Spittelberg in Wien 17.11.-23.12.2011
Farracher Advent in der Steiermark 08.12. - 11.12.2011
Hellbrunner Adventzauber in Salzburg 17.11.-24.12.2011
"Advent der Dörfer" in der Fuschlseeregion Salzburg 19.11.-29.12.2011


Weihnachtsmärkte in Burgen und Schlössern


Advent im Schloss Landeck 08.12.-11.12.2011
Schloss Hof Niederösterreich 26./27.11., 03./04.12.,08.-11.12.,17./18.12.2011
Weihnachtsmarkt vor dem Schloss Schönbrunn Wien 19.11.-26.12.2011
Schloss Kornberg Steiermark 05.11.-23.12.2011
Weihnachtsmarkt und Eislaufplatz beim Schloss Wilhelminenberg Wien 18.11.-31.12.2011
Weihnachtsmarkt am Mirabellplatz Salzburg 17.11.-24.12.2011
Adventmarkt im Burghof der Festung Hohensalzburg Salzburg 27.11.-18.12.2011
Adventmarkt auf der Burg Hohenwerfen Salzburg 03.12.-11.12.2011
Advent bei Esterhazý Burgenland 01.12.2011-18.12.2011
Burg Lockenhaus - Weihnachtsmarkt Burgenland 05.11.2011-04.12.2011

















Artikel links



Geplaatst op 13 november 2011 12:14 en 2022 keer bekeken



Deel dit artikel via:





_
R
eacties van leden


Je reactie
Naam   Gast
Reactie   
  _
Captcha_Beveiligingsvraag

Welk dier is dit?
_

Er zijn nog geen reacties gegeven.